B43501A5476M62
MFR.Part #
B43501A5476M62
JLCPCB Part #
C1601500
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
22mm 25mm 450V 47uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS