MLF2012E8R2KTD25
MFR.Part #
MLF2012E8R2KTD25
JLCPCB Part #
C404472
Description
15mA 350mΩ 35MHz 50@4MHz 8.2uH AEC-Q200 Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS