SLF10145T-680M1R2-H
MFR.Part #
SLF10145T-680M1R2-H
JLCPCB Part #
C3223239
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.2A 1.3A 168mΩ 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS