MLF2012E100JTD25
MFR.Part #
MLF2012E100JTD25
JLCPCB Part #
C275384
Description
10uH 15mA 30MHz 400mΩ 50@2MHz AEC-Q200 ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS