MMZ2012R600AT000
MFR.Part #
MMZ2012R600AT000
JLCPCB Part #
C275466
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 1A 60Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS