VLS6045EX-1R5N-CA
MFR.Part #
VLS6045EX-1R5N-CA
JLCPCB Part #
C7149192
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 22.1mΩ 5.3A 8.2A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS