MLF2012DR47JTD25
MFR.Part #
MLF2012DR47JTD25
JLCPCB Part #
C404432
Description
160MHz 200mA 250mΩ 25@25MHz 470nH AEC-Q200 ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS