B32928C3206K000
MFR.Part #
B32928C3206K000
JLCPCB Part #
C3298238
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+110℃ 20uF 305V X2 ±10% 插件,P=52.5mm Safety Capacitors ROHS