MLG1005S16NJTD25
MFR.Part #
MLG1005S16NJTD25
JLCPCB Part #
C2043964
Description
16nH 2.1GHz 320mΩ 400mA 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS