MLF2012C150KTD25
MFR.Part #
MLF2012C150KTD25
JLCPCB Part #
C404473
Description
15uH 22MHz 30@1MHz 350mΩ 5mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS