DPX255925DT-5045F3
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
DPX255925DT-5045F3
JLCPCB Part #
C432975
Package
1008
Description
-40℃~+85℃ 0.45dB 1.4dB 23dB 23dB 3.3GHz~5.925GHz 617MHz~960MHz 1008 Duplexers ROHS