MHQ0402PSA3N3ST000
MFR.Part #
MHQ0402PSA3N3ST000
JLCPCB Part #
C5798395
Description
10@500MHz 250mA 3.3nH 650mΩ 7GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS