MLF1608DR47JTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLF1608DR47JTD25
JLCPCB Part #
C404517
Package
0603
Description
100mA 15@25MHz 190MHz 470nH 500mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS