MLF1608DR39KTD25
MFR.Part #
MLF1608DR39KTD25
JLCPCB Part #
C1330166
Description
100mA 15@25MHz 210MHz 390nH 450mΩ AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS