MLF1608DR39JTD25
MFR.Part #
MLF1608DR39JTD25
JLCPCB Part #
C404516
Description
100mA 15@25MHz 210MHz 390nH 450mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS