MLF1608A4R7KTA00
MFR.Part #
MLF1608A4R7KTA00
JLCPCB Part #
C76730
Description
30mA 35@10MHz 4.7uH 55MHz 750mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS