B82720A2601N040
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B82720A2601N040
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 2 250V 4.4mH@10kHz 400mΩ 600mA - Common Mode Filters ROHS