B41252A8568M000
MFR.Part #
B41252A8568M000
JLCPCB Part #
C1592406
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.51A@120Hz 30mm 47mm 5600uF 63V ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS