B43254A9476M000
MFR.Part #
B43254A9476M000
JLCPCB Part #
C3721978
Package
Plugin,D22xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 22mm 3000hrs@105℃ 340mA@120Hz 400V 47uF ±20% 插件,D22xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS