MHQ1005P6N8HT000
MFR.Part #
MHQ1005P6N8HT000
JLCPCB Part #
C2048221
Description
100mΩ 23@250MHz 4GHz 6.8nH 700mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS