B41896C3827M
MFR.Part #
B41896C3827M
JLCPCB Part #
C1595532
Package
Plugin
Description
10V 308mΩ@120Hz 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS