MHQ1005P2N8BT000
MFR.Part #
MHQ1005P2N8BT000
JLCPCB Part #
C2048233
Description
2.8nH 23@250MHz 50mΩ 6.5GHz 900mA 0402 Inductors (SMD) ROHS