MHQ1005P5N1CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P5N1CTD25
JLCPCB Part #
C2048239
Description
23@250MHz 4.5GHz 5.1nH 800mA 90mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS