SPM4020T-1R5M
MFR.Part #
SPM4020T-1R5M
JLCPCB Part #
C7318388
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1.5uH 4.1A 4.3A 46.8mΩ ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS