B43505C5227M67
MFR.Part #
B43505C5227M67
JLCPCB Part #
C1613509
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
220uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS