MHQ1005P4N1BTD25
MFR.Part #
MHQ1005P4N1BTD25
JLCPCB Part #
C2048328
Description
23@250MHz 4.1nH 5GHz 70mΩ 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS