MCLA1005V2-680-R
MFR.Part #
MCLA1005V2-680-R
JLCPCB Part #
C2649129
Package
0402
Description
1.4Ω 180mA 68nH 750MHz 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS