MHQ1005P2N1BTD25
MFR.Part #
MHQ1005P2N1BTD25
JLCPCB Part #
C1332641
Description
1A 2.1nH 23@250MHz 40mΩ 8GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS