MHQ1005P3N3CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P3N3CTD25
JLCPCB Part #
C2048247
Description
23@250MHz 3.3nH 60mΩ 6GHz 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS