BCL322520RT-220M-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
BCL322520RT-220M-D
JLCPCB Part #
C3222396
Package
1210
Description
1.2A 1.2A 22uH 460mΩ AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS