MHQ1005P3N2CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P3N2CTD25
JLCPCB Part #
C5798415
Description
23@250MHz 3.2nH 900mA 90mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS