B43643B5397M057
MFR.Part #
B43643B5397M057
JLCPCB Part #
C3722487
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.64A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 42mm 430mΩ 450V ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS