CS65-B2GA221KAGKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS65-B2GA221KAGKA
JLCPCB Part #
C3286573
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+125℃ 220pF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS