B32021A3822K000
MFR.Part #
B32021A3822K000
JLCPCB Part #
C3297482
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 8.2nF Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS