MHQ1005P27NJTD25
MFR.Part #
MHQ1005P27NJTD25
JLCPCB Part #
C6591323
Description
1.3Ω 20@250MHz 230mA 27nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS