MHQ1005P20NJTD25
MFR.Part #
MHQ1005P20NJTD25
JLCPCB Part #
C7302098
Description
1.1Ω 20@250MHz 20nH 260mA AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS