MHQ1005P27NHTD25
MFR.Part #
MHQ1005P27NHTD25
JLCPCB Part #
C1332639
Description
1.7GHz 20@250MHz 230mA 27nH 660mΩ AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS