CK45-B3DD151KYGNA
MFR.Part #
CK45-B3DD151KYGNA
JLCPCB Part #
C1629099
Package
Plugin,P=5mm
Description
150pF 2kV 5.5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS