MLF2012DR82KTD25
MFR.Part #
MLF2012DR82KTD25
JLCPCB Part #
C404462
Description
150mA 170MHz 35@25MHz 400mΩ 820nH Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS