MHQ0402PSA8N2JT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA8N2JT000
JLCPCB Part #
C1332661
Description
10@500MHz 180mA 4GHz 660mΩ 8.2nH ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS