HQ0402Q3N9BT01
MFR.Part #
HQ0402Q3N9BT01
JLCPCB Part #
C6963977
Description
14@500MHz 3.9nH 350mA 350mΩ 7.7GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS