MHQ0402PSA6N2JT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA6N2JT000
JLCPCB Part #
C1332650
Description
10@500MHz 200mA 580mΩ 5GHz 6.2nH ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS