MHQ0402PSA1N7CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ0402PSA1N7CT000
JLCPCB Part #
C7225650
Package
01005
Description
1.7nH 10@500MHz 10GHz 400mA 400mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS