B43509A9277M000
MFR.Part #
B43509A9277M000
JLCPCB Part #
C3721172
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 1.36A@100Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 430mΩ 47mm ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS