MHQ0402PSA2N8CT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA2N8CT000
JLCPCB Part #
C2048465
Description
10@500MHz 2.8nH 230mΩ 250mA 8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS