MHQ0402PSA2N8BT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA2N8BT000
JLCPCB Part #
C1331654
Description
10@500MHz 2.8nH 230mΩ 250mA 8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS