MHQ0402PSA2N6BT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA2N6BT000
JLCPCB Part #
C2046127
Description
10@500MHz 2.6nH 220mΩ 300mA 8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS