B43504A9567M60
MFR.Part #
B43504A9567M60
JLCPCB Part #
C1613207
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
35mm 400V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS