LGJ7045TC-331M-H
MFR.Part #
LGJ7045TC-331M-H
JLCPCB Part #
C1335717
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
1.03Ω 330uH 420mA 490mA AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS