B43508A9157M82
MFR.Part #
B43508A9157M82
JLCPCB Part #
C1604961
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
150uF 22mm 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS